23 atemberaubende silberne Nägel zum Ausprobieren im Jahr 2021

0

İster modada, ister makyajda, ister tırnakta gümüş, giyebileceğiniz en şık renklerden biridir. Çok yönlü bir renk ve modaya uygun, sinirli ve hatta zarif görünebilir. Bu yüzden herkese ve her duruma uygundur. Yine de, oje koleksiyonunuza eklemek için mükemmel bir renk ve tırnak salonunu bir sonraki ziyaretinizde tırnaklarınızda denemek için harika bir renk olduğunu düşünüyoruz. Size gümüş tırnaklar için biraz ilham vermek için en iyi 23 gümüş çiviye sahibiz. Parıltı, kelebekler, kalpler ve hatta bazı ince manikürler bulabilirsiniz. İlham almak için uğrayın! Bir sonraki DIY tırnak sanat projeniz için bunlardan bazılarını kendiniz bile deneyebilirsiniz.

1. Gri ve gümüş çiviler

İlk tırnak fikri basit ve süper sevimli. Burada kısa tırnaklarımız var. İki çivi metalik gümüş, diğeri açık gri. Parıltılı gümüşte bir vurgu çivisi de var. Gri ve gümüş renk kombinasyonu çok şık ve kullanımı kolay. Bu görünümü herhangi bir gri tonuyla yeniden oluşturabilirsiniz. Bu tasarım daha uzun tırnaklarda da harika görünecek.

Kısa gümüş ve gri tırnaklar

Kaynak: @getbuffednails

2. Metalik gümüş çiviler

Gümüş bir ifade vermek istiyorsanız, o zaman bu tırnak fikri tam size göre. Bu maninin tamamı modaya uygun metalik gümüş kromla boyanmış uzun tırnaklara sahiptir. Çok cesur ama yaratması kolay bir tasarım. Bu tür ojeleri internetten satın alabilirsiniz. Basit tutun veya parıltı veya yapay elmaslarla renklendirin.

Metalik gümüş tırnak tasarımı

Kaynak: @_beyliz_

3. Güzel kelebek çivi

Bir sonraki tırnak fikri bizim favorilerimizden biri! Bu tırnaklar büyülü bir gümüş kelebek tasarımına sahiptir. Böylece iki çivi dokulu bir dalga sanatına sahip ve diğer üç çivi gümüş kelebek kanadı tasarımı ile keçeleşiyor. Çarpıcı bir mani ve kanatlar eterik görünüyor. Kanatları elle boyayabilirsiniz ve tüm farklı kanat tasarımları için çevrimiçi eğitimler var. Tüm gümüş payet kelebekler çevrimiçi olarak mevcuttur.

Güzel kelebek tabut çivileri

Kaynak: @ riyathai87

4. Gümüş folyo uçlu çıplak tırnaklar

Sırada, gümüş giymenin çarpıcı ve şık bir yolu var. Bu görünüm için tırnaklar çıplak ve her birinin gümüş bir holografik ucu var. Ayrıca her tırnağın ortasında beyaz bir şerit bulunur. Bu, gümüş takmanın modaya uygun bir yolu ve oldukça düşük anahtar. Bu, yeni tırnak sanatını denemeyi seven ama çok gösterişli bir şeyden hoşlanmayanlar için harika. Bu tasarım tırnak folyolarıyla yapılmış gibi görünüyor ve bunlar çevrimiçi olarak satın alınabilir.

Gümüş folyo uçlu çıplak tırnaklar

Kaynak: @superflynails

5. Pembe mermer ve parıltılı tırnaklar

Tragen Sie gerne süße und helle Nagelkunst? Wenn ja, schau dir das an. Drei der Nägel haben rosa und weiße Marmorkunst und ein Nagel ist mit silbernem Glitzer bedeckt. Es wurden zwei verschiedene Rosatöne verwendet und alle Farben ergänzen das Silber perfekt. Dies ist eine lustige und lebendige Nagelidee, die perfekt für den Frühling und Sommer ist.

Pembe mermer ve parıltılı tırnaklar

Quelle: @nailsbykatrins

6. Französisches Ombre und Silver Sparkle

Gümüş o kadar çok yönlüdür ki bir gün sinirli ve modaya uygun, ertesi gün yumuşak ve zarif olabilir. Bu mani çok şık. Bazı tırnaklar Fransız ombre ile tamamlanmıştır. Fransız ombre klasik pembe ve beyaz renkleri ile bir Fransız manisine benzer ancak ombre ile karıştırılır. Diğerleri gümüş simlerle süslenirken. Bu göz alıcı ve güzel bir tırnak fikri. Herkese yakışacak ve düğün gibi durumlar için harika olacak.

Gümüş bir parlaklığa sahip Fransız ombre çivileri

Kaynak: @joannasnails

7. Gümüş kalp tırnak tasarımı

Bir sonraki gümüş çivi fikri çok güzel ve şirin! Bu görünüm için tırnaklar beyaz başlar ve ardından uçlara doğru belirginleşir. Açık alanlar ayrıca gümüş pullu kalplerle dekore edilmiştir. Kalpleri seviyoruz çünkü şık ve sevimliler. Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya çevrimiçi olarak gümüş kalpler satın alabilir ve bunları herhangi bir blok renk tabanına yapıştırabilirsiniz. Tüm tırnağınızı beyaza veya pembeye boyayabilir ve ardından kalplerle süsleyebilirsiniz.

Gümüş kalpler tırnak tasarımı

Kaynak: @sheadbeauty

8. Gümüş parıltılı tabut çivileri

Parıltıyı sever misin? Eğer öyleyse, bu maniyi kontrol edin. İki çivi tamamen gümüş yaldızla kaplanmış, diğeri ise uçlara doğru gümüş yaldızlı beyaz. Renkler çarpıcı ve parıltı çok ışıltılı ve göz alıcı. Bu, düğünler ve partiler için harika olan başka bir zarif mani. Bunun gibi tırnak sanatı, uzun bir stiletto şekliyle de harika görünecek.

Gümüş parıltılı tabut çivileri

Kaynak: @nailsbyeffi

9. Çıplak ve gümüş parıltılı tırnaklar

Sırada, şık ve kullanımı kolay başka bir tırnak fikrimiz var. Çiviler tabut şeklindedir. Üçü çıplak boyanmış, diğerleri gümüş ve ışıltılı. Her yandan bir çivi de bir elmas taklidi ile süslenmiştir. Çarpıcı ve şık bir mani. Nude renk gümüş parıltıyı tonlar ve bu nedenle göz alıcı ama oldukça ayrılmış tırnaklardan hoşlananlar için mükemmeldir.

Çıplak ve gümüş parıltılı tırnaklar

Kaynak: @nailsbybano

10. Göz alıcı ve ışıltılı mani

Bu sonraki tırnak fikri, başka bir göz kamaştırıcı ve göz alıcıdır. Burada tamamen simle kaplı uzun tırnaklarımız var. Tırnağın tabanı açık gümüş parıltılıdır, daha büyük parıltı parçacıklarına sahip tırnakların uçları daha koyudur. Bu maniyi seviyoruz ve iki tür parıltının birlikte harika göründüğünü düşünüyoruz.

Göz alıcı ve ışıltılı gümüş mani

Kaynak: @nailsbyeffi

Share.

Leave A Reply